Lot No.: 722
Zegarek kieszonkowy
Szwajcaria, Bienne / Moutier, firma Leon Levy und Freres, Manufacture de Montres et Chronographes, lata 20. XX w.
w potrójnej, krytej, złotej kopercie, z wierzchu dekorowanej moletowanym wzorem drobnej siatki i gładkim kartuszem w kolistym obramieniu; od spodu grawerowany napis dedykacyjny: „MR. CAMPBELL BALDWIN / PRESENTED BY / T J I E” oraz cechy probiercze szwajcarskie i nr fabryczny „66389”; na wewnętrznej kopercie - liczne medale i napis: „Chronographe / ROCAIL”; mechanizm bijący godziny i kwadranse, z naciągiem sprężynowym remontoir i balansem włosowym, widoczny pod szklaną pokrywą; tarcza emaliowana, z podziałem godzinowym arabskim, sekundnikiem i napisem: „Rocail / SWISS MADE”;
złoto 18 K, stal, szkło; średnica 5,5 cm, wys. z główką naciągu i kółkiem do dewizki - 7 cm;
Szwajcaria, Bienne / Moutier, firma Leon Levy & Freres, Manufacture de Montres et Chronographes, lata 20. XX w.