Lot No.: 701
Oprawa do notesu na biurko
blacha mosiężna, tłoczona; Polska, 1 ćw. XX w.
podstawa prostokątna, z ukośnie ściętą krawędzią opasana ornamentem arkadkowym; okładka w formie klapki na zawiasku, z tłoczonym, reliefowym zdobieniem: owalny, gładki kartusz ujęty gałązkami związanymi u góry kokardą; niżej wypukły napis: „NOTES”; po bokach wzdłuż krawędzi - girlandy różane;
blacha mosiężna, tłoczona; wys. 1,5 cm, dł. 14,5 cm, szer. 7 cm;
Polska, 1 ćw. XX w.