owalny, o powierzchni puncynowanej z krawędzią górną obrzeżoną perełkowaniem; srebro próby 800; wys.6 cm, szer. 29,5 cm, głęb. 20,5 cm; waga 594 g. Wrocław, Silberwarenfabrik Julius Lemor, lata 20.-30. XX w.