Aleksandra BOCIAŃSKA (ur. 1997)
Lot No.: 334
Obserwator, 2022
olej, płótno; 140 x 120 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: BOCIAŃSKA / OBSERWATOR / 2022.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł