Lot No.: 211

Rudolf KAESBACH (1873-1955)

Lot No.: 211

Figurka nagiej dziewczynki

brąz złocony, szary marmur, sztuczny plusz; wys. 21 cm; szer. 6,5 cm;
Niemcy, ok. poł. XX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł