Lot No.: 89

Franciszek WÓJCIK (1903-1984)

Lot No.: 89

Kościółek modrzewiowy w Rabce-Zdrój, 1956

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 21 x 32,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana p. d.: Wójcik Rabka-Zdrój / 1956.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł