Lot No.: 88

Jan PAWŁOWSKI (ur. 1949)

Lot No.: 88

Łazienki

olej, tektura; 16,3 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Pawłowski
estymacja: 1 600 - 1 900 zł