Lot No.: 85

Tadeusz KALETA, XX w.

Lot No.: 85

Kościół św. Barbary w Krakowie, 1941

akwarela, papier; 34,5 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: T. Kaleta Kraków 941
estymacja: 1 400 - 1 600 zł