Lot No.: 81

Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)

Lot No.: 81

Kraków - Brama Floriańska

olej, tektura; 33 x 22 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA / - ACEDAŃSKA
estymacja: 2 000 - 2 400 zł