Lot No.: 72

Konstanty LASZCZKA (1865-1956)

Lot No.: 72

Przydrożna kapliczka

ołówek, kredka, pastel, akwarela, papier; 28 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K. Laszczka
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Cena sprzedaży 5 400 zł