Lot No.: 57

Józef MULARCZYK (1916-2009)

Lot No.: 57

Pejzaż z chatami, 1991

olej, płótno; 55 x 70,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. MULARCZYK 91
estymacja: 2 700 - 3 200 zł