Lot No.: 842

Lot No.: 842

Szkatułka drewniana na toaletowe przybory

drewno - orzech, intarsje, tafelka lustrzana, plusz pąsowy; 8 x 30 x 17,5 cm.
Europa Środkowa, XX w.
estymacja: 1 100 - 1 200 zł