Lot No.: 818

Lot No.: 818

Krzyżyk w etui

srebro złocone, kość słoniowa; 10 x 6 cm.
Francja, Paryż, 7 Rue Mayet, 2 tercja XX w.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł