Lot No.: 906
Stół w stylu art déco
orzech, sklejka; 73,2 x 177,5 x 90 cm.
Europa Środkowa, lata 30. XX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
orzech, sklejka; 73,2 x 177,5 x 90 cm,
po zamontowaniu wkładów (których brak) możliwość zwiększenia powierzchni blatu o 35 cm z każdej ze stron (ok. 240 x 90 cm).
Z prostokątnym blatem i wysuwanymi z wąskich boków bramkami służącymi do zamontowania wkładów zwiększających jego powierzchnię, wsparty na wąskich bokach na dwóch masywnych wąskich blokach umieszczonych na szerszych płozach i spiętych deskową łączyną, o falistych brzegach. Całość fornirowana orzechem.
Powierzchnia porysowana z plamami do konserwacji.
3 200 zł