JUNGHANS
Lot No.: 810
Budzik
metal; 10 x 6 x 9,5 cm.
Niemcy, XX w.
metal; 10 x 6 x 9,5 cm;
sygn. na tarczy: JUNGHANS;
tarcza z cyframi arabskimi, fosforyzującymi;
zegar na chodzie [alarm donośny - obudzi każdego śpiocha!].
Niemcy, XX w.