Lot No.: 737
Zestaw naczyń - dobierany
plater.
Francja, Belgia, 1 poł. XX w.
plater; mlecznik: wys. 11,5 cm, sygn. na spodzie: CHRISTOFLE; sosjerka: wys. 5 cm, sygn. na spodzie: WISKEMANN; kubeczek: wys. 11 cm, sygn. na spodzie: B. WISKEMANN.
Francja, Belgia, 1 poł. XX w.