Bruno WISKEMANN i in.
Lot No.: 727
Zestaw środka stołu - 10 elementów
plater.
Belgia, 2 ćw. XX w.
plater; w składzie:
- sygn. Wiskemann: łyżka do sosu (dług. 18 cm), nóż do ryb (dług. 22,3 cm), nóż do mięs (dług. 28,5 cm), nóż do sera (dług. 25,3 cm), łopatka do porcjowania dodatków, kasz (dług. 27,5 cm), szeroki widelec do mięs (dług. 23 cm);
- sygn. "OW": chochla do zupy (dług. 28,5 cm), widelec do mięs (dług. 22 cm), widelec do wędlin (dług. 19 cm), łyżka (dług. 21,5 cm).
Belgia, 2 ćw. XX w.