Lot No.: 133

Artysta nieokreślony, XX w.

Lot No.: 133

Pejzaż z chatami, 1925

olej, płótno; 40 x 94 cm;
sygn. l. d.: J …kowski (?-pierwsza część nazwiska słabo czytelnie, monogram wiązany) / 25.