Stanisław OLEJNICZAK, XX w.
Lot No.: 131
Pejzaż z wyspą uniesień
olej, płótno; 61 x 96 cm;
sygn. p. d.: St. Olejniczak.
sygn. p. d.: St. Olejniczak.