Andrzej KOŁODZIEJEK (1935-2001)
Lot No.: 128
Pejzaż z zamkiem w tle
olej, płótno; 32 x 54 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Kołodziejek.
sygn. p. d.: A. Kołodziejek.