Lot No.: 128

Andrzej KOŁODZIEJEK (1935-2001)

Lot No.: 128

Pejzaż z zamkiem w tle

olej, płótno; 32 x 54 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Kołodziejek.