Lot No.: 113

Artysta nieokreślony

Lot No.: 113

Akt kobiecy

akwarela, węgiel, na podrysowaniu ołówkiem, papier; 22 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. nieczytelna.