Lot No.: 111

A. MROZIŃSKA (1887-?)

Lot No.: 111

Nimfa, 1930

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, kredka; 18 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie: Mrozińska 1887 r.-?.