Malarz nieokreślony, XVIII w.
Lot No.: 146
Trzy Marie przy grobie Chrystusa
olej, płótno; 58 x 44 cm.
estymacja: 2 000 - 2 300 zł
estymacja: 2 000 - 2 300 zł