Lot No.: 127

Stanisław PRAUSS (1902-1967)

Lot No.: 127

Akt siedzącej kobiety

olej, sklejka;
59,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: St. Prauss (ołówkiem)

estymacja: 2 600 - 3 200 zł