Lot No.: 87

Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)

Lot No.: 87

Pejzaż z brzozami

olej, płyta; 33 x 41 cm;
sygn. l. d.: K. MACKIEWICZ
estymacja: 6 000 - 7 000 zł