Lot No.: 77

Henryk WEYSSENHOFF (1858-1922)

Lot No.: 77

Pejzaż

akwarela, papier; 35,5 x 47,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: H. Weyssenhoff
estymacja: 7 500 - 8 500 zł