Lot No.: 72

Michał DOBRIAK (1904-2001)

Lot No.: 72

Zagroda (Wolicz), 1948

olej, tektura; 37,5 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Dobriak. 1948
estymacja: 3 000 - 3 600 zł