Lot No.: 67

Malarz nieokreślony, XIX / XX w.

Lot No.: 67

Jazda w zimowej scenerii, 1892

olej, płótno dublowane; 37,5 x 66 cm;
sygn. p. d. i dat.: … 892 (nieczytelnie).
estymacja: 7 500 - 8 000 zł