Lot No.: 57

G. JASTRZĘBSKI (?), XX w.

Lot No.: 57

Kwiaty w porcelanowym wazonie, 1931

olej, tektura; 67,5 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: G. Jastrzębski. / Kraków. 931.
estymacja: 2 400 - 2 900 zł