Błażej IWANOWSKI (1889-1966)
Lot No.: 55
Gałązka jabłoni, 1959
olej, tektura; 37 x 72 cm;
sygn. i dat. l. d. Błażej Iwanowski 1959.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł