Lot No.: 49

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

Lot No.: 49

Uliczka w Kairze, 1928

olej, sklejka; 67 x 87 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Laszenko / Le Caire’ 1928.
estymacja: 20 000 - 23 000 zł
Cena sprzedaży 24 000 zł