Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)
Lot No.: 2
Szarża w pogoni, 1918
olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. Rozwadowski / 1918
estymacja: 150 000 - 180 000 zł