Lot No.: 409

Igor HANDŻIAN (ur. 1968)

Lot No.: 409

Szaman, 2022

olej, papier; 40 x 29 cm (w świetle ramy)
sygn. p.d.: nieczytelna
estymacja: 1 300 - 1 600 zł