Lot No.: 368

Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1930)

Lot No.: 368

Sztorm, 2009

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. śr. d.: STANI. P. KRUPIŃSKA 2009.XI;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł