Lot No.: 363

Magdalena GRAFIN VON WALDERDORFF, XX / XXI w.

Lot No.: 363

Bez tytułu

olej, technika własna, płótno; 130,5 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: MAGDALENA GRAFIN / VON WALDERDORFF oraz dedykacja na krośnie malarskim.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 200 zł