Lot No.: 351

Stanisław KONIECZNY (1925-1950)

Lot No.: 351

Bukiet polnych kwiatów

olej, płótno; 69 × 98,5 cm
sygn. l. d.: Konieczny;
estymacja: 3 800 - 4 600 zł