Jacek SIENICKI (1928-2000)
Lot No.: 313
Dachy, 1996
olej, płótno; 61 x 50 cm
sygn. p. d.: J. SIENICKI;
estymacja: 18 500 - 22 000 zł
sygn. p. d.: J. SIENICKI;
estymacja: 18 500 - 22 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)