Leszek MISIAK (ur. 1943)
Lot No.: 312
Niebo i ziemia, 2014
olej, tempera jajowa, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. l. d.: M.;
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
sygn. l. d.: M.;
estymacja: 13 000 - 16 000 zł