Lot No.: 861
Para słupków - gerydonów neoempirowych
drewno złocone; snycerka; wys. ca 134 cm;
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł