Malarz nieokreślony, XVIII w.
Lot No.: 120
Portret młodego mężczyzny
olej, płótno dublowane; 20,5 x 14 cm;
na odwrocie na krośnie malarskim napis
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
estymacja: 7 000 - 8 000 zł