Malarz nieokreślony, XIX w.
Lot No.: 119
Portret kobiety
olej, płótno; 50 x 43 cm;
na odwrocie na płótnie p. g. słabo widoczne napisy.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł