Stanisław PACIOREK (1889-1952)
Lot No.: 105
Widok na Wawel, 1912
olej, tektura; 60,5 x 83,7 cm (w świetle ramy);
sygn., dat. i opisany p. d.: St. Paciorek / Kraków. 912.III r.
estymacja: 4 700 - 5 600 zł
estymacja: 4 700 - 5 600 zł