Julian BOŃCZA-TOMASZEWSKI (1834-1920)
Lot No.: 77
Sarny na mokradłach
olej, płótno; 61 x 81 cm;
sygn. p. d.: J. Bończa
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
sygn. p. d.: J. Bończa
estymacja: 5 000 - 6 000 zł