Ingrid LAM EHRENBORG (1866-1949)
Lot No.: 71
Portret mężczyzny, 1892
pastel, karton naklejony na płótno; 45 x 56,5 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: I. d'Ehrenborg / Paris 1892.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł