Lot No.: 358

Roksana MROCZKO (ur. 2000)

Lot No.: 358

Przejrzystość IV, 2022

akryl, płótno; 80 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: PRZEJRZYSTOŚĆ IV / ROKSANA / MROCZKO / 2022.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł