Grzegorz ŚMIGIELSKI (ur. 1960)
Lot No.: 325
Ekspresja i siła, 1999
olej, płótno; 100 x 81 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: GŚMIGIELSKI;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
sygn. p. d.: GŚMIGIELSKI;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł