Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Lot No.: 307
Czas który minął, 2008
olej, płótno; 55 x 43 cm
estymacja: 32 000 - 38 000 zł
estymacja: 32 000 - 38 000 zł