Lot No.: 90

Odo DOBROWOLSKI (1883-1917)

Lot No.: 90

Plac Mariacki [z teki: "Lwów. 1914-1915. Autolitografie"]

autolitografia barwna, papier żeberkowy; 27 x 43 cm;
sygn. na kamieniu l. d.: Odo Dobrowolski. Lwów. 1915.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł