Lot No.: 83

Franciszek Ksawery Tomasz MACIAŁOWICZ syn (18

Lot No.: 83

Chrystus w koronie cierniowej - Veraicon, ok. 1900

olej, tektura; 31 x 19,5 cm;
sygn. p. d.: F. Maciałowicz
estymacja: 2 000 - 2 400 zł