Lot No.: 82

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Lot No.: 82

Św. Karol Boromeusz

olej, płótno; 113,5 x 94 cm.
Stan zach.: obraz przed konserwacją.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł